O nás

" Z Vaší staré uděláme novou "

Takové je motto, které nás provází od počátku naší činnosti. V oboru stavebnictví působíme již více jak deset let. Hlavní náplní naší práce byly vždy zejména rekonstrukce. Zpočátku koupelen a bytových jader, dnes i celých rodinných domů. Postupem času jsme přidali i novostavby a veškeré činnosti, které s tím souvisí.
Nedílnou součástí naší práce je i technické zabezpečení budov od elektroinstalací, přes rozvody vody a kanalizace, vytápění až po řízené větrání s rekuperací tepla.

Vždy odvádíme profesionální výkon a zakládáme si  na kreativním přístupu. Víme, že každý klient má jiné nároky. Proto se snažíme nabídnout řešení šité na míru zákazníkovi. Průběžně se seznamujeme s novými trendy ve stavebnictví, aplikujeme moderní materiály a technologické postupy k dosažení optimálního výsledku.

" Jen malí lidé si kladou malé cíle "

Ilustrační foto

Soustavné zvyšování kvalifikace, nabyté zkušenosti a požadavky našich zákazníků nás posouvají neustále kupředu. Proto se dalším oborem, ve kterém se v současnosti intenzivně angažujeme, staly vodní stavby a malé vodní elektrárny.

Část výsledků naší práce můžete shlédnout zde.

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu